Yeni Web Sitemiz Yayında!

TUZEM AKADEMİ
Uzaktan Eğitim Merkezi

TUZEM AKADEMİ
Uzaktan Eğitim Merkezi

Uluslararası onaylı sertifikalarınızın ya da transkript belgelerinizin geçerliliğini kolayca kontrol edebilirsiniz. Sertifika sorgulama, aldığınız sertifikaların doğruluğunu ve geçerliliğini hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlar.

Sertifika / transkript barkod numarası ya da karekod ile sorgulama yapabilir, sertifikanıza anında ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve şeffaf bir hizmet sunarak, sertifikalarınızın her zaman geçerli ve güncel olduğunu garanti ediyoruz.

 

Doğrulama Bağlantısı ile Uluslararası Sertifika Sorgula

Uluslararası onaylı sertifikanızı sorgulamak ve doğrulamak için ilk yöntem sertifikanın üzerinde bulunan doğrulama bağlantısını (linkini) kullanmaktır. Aşağıdaki adımları kullanarak sertifikanızı sorgulayabilir ve doğrulayabilirsiniz.

1. Adım: Sertifikanızı açınız.

2. Adım: Sertifika üzerinde bulunan doğrulama linkini (verification link) bir internet tarayıcısında açınız, doğrulama yapılacak ve sertifikanız otomatik olarak ekrana gelecektir. Örnek link: https://app.iacus.org/verify/IAC0002295422

 

Doğrulama Sitesi ile Uluslararası Sertifika Sorgula

Uluslararası onaylı sertifikanızı sorgulamak ve doğrulamak için ikinci yöntem doğrulama sitesini kullanmaktır. Aşağıdaki adımları kullanarak sertifikanızı sorgulayabilir ve doğrulayabilirsiniz.

1. Adım: https://app.iacus.org/verify bağlantısını açınız

2. Adım: Açılan ekrandaki kutucuğa sertifika üzerinde bulunan barkod no (barcode no) giriniz ve aratınız. Doğrulama yapılacak ve sertifikanız otomatik olarak ekrana gelecektir. Örnek barkod no: IAC0002295422

 

Karekod Okutarak Uluslararası Sertifika Sorgula

Uluslararası onaylı sertifikanızı sorgulamak ve doğrulamak için üçüncü yöntem sertifika üzerinde bulunan karekodu kullanmaktır. Aşağıdaki adımları kullanarak sertifikanızı sorgulayabilir ve doğrulayabilirsiniz.

1. Adım: Sertifikanızı açınız.

2. Adım: Cep telefonu kamerasını kullanarak sertifika üzerinde bulunan karekodu okutunuz. Doğrulama yapılacak ve sertifikanız otomatik olarak ekrana gelecektir. 

 

.