Yeni Web Sitemiz Yayında!

TUZEM AKADEMİ
Uzaktan Eğitim Merkezi

TUZEM AKADEMİ
Uzaktan Eğitim Merkezi

Sipariş ve Teslimat

Sipariş Onayı: Siparişinizin onaylanması durumunda, tarafınıza e-posta yoluyla bir sipariş onay bildirimi gönderilecektir. Bu bildirim, sipariş detaylarınızı içerecektir.

Teslimat Süresi: ALICI tarafından satın alınan sertifika programları için sisteme giriş bilgisi, kullanıcı adı, şifre ve programının başarılı ile tamamlanmasının ardından sertifika, ALICI'nın sipariş formunda belirtmiş olduğu iletişim bilgileri kullanılarak dijital olarak gönderilir.

İptal ve İade Koşulları

Sertifika programları dijital içerik olduğundan ücret iadesi, iptal ve değişiklik yapılamamaktadır. Alıcının başvuru yapmadan önce bilgileri dikkatli bir şekilde okuması gerekmektedir.

Ödeme ve Güvenlik

Ödeme Yöntemleri: Sitemiz üzerinden kredi kartı, banka kartı ve havale/EFT ile ödeme gibi çeşitli ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, siparişiniz onaylandıktan sonra kartınızdan ödeme çekilecektir.

Güvenlik: Kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz, SSL şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır. Ödeme bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması

Veri Koruma: Kişisel bilgileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında korunmaktadır. Kişisel verileriniz, sipariş işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve müşteri hizmetlerinin sağlanması amacıyla kullanılacaktır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

İletişim: Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için bizimle iletişim sayfamızdaki bilgilerinden ulaşabilirsiniz: