• Yönetici Asistanlığı ve Sekreterliği

  Yönetici Asistanlığı ve Sekreterliği Eğitim Resim

  Milli Eğitim Bakanlığı
  Onaylı Sertifikalar

  Uluslararası Geçerli
  Sertifikalar

  7/24 Online Eğitim
  Erişim İmkanı

  Web, Tablet ve Cepten
  Multimedya Erişimi

  Yönetici Asistanlığı ve Sekreterliği

  Yöneticilerin asistanlık görevlerini yürütmek, randevularını ve konuk kabullerini düzenlemek, resmi yazıların yazılması, iş mektubu hazırlanması, vb. yöneticilerin görev yükünü hafifletmek üzere eğitim alan kursiyer kişisel gelişim adına da diksiyon, beden dili, bilgisayar kullanma, toplantı ve seyahat organizasyonları yapma gibi bireysel gelişimi tamamlayıcı eğitimler de almaktadır. Üst düzey Yönetici Asistanları Orta ve büyük ölçekli kurumların eğitimli personel ihtiyacının karşılanması için planlanmış bu eğitimin sonunda katılımcılar hem resmi hem özel kurumlarda çalışabilmektedirler.

  Kredi Kartına Taksit İmkânı Havale / EFT seçeneği ile taksitlendirme

  • Kitap Desteği : Var

  Eğitim Süreci

  • • Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. • Kullanıcı adı ve şifre ile İnternet sitemiz üzerinden uzaktan eğitim sistemine giriş yapabilirsiniz. • Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde yüklü bir şekilde olacaktır. Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. • 7 gün 24 saat Eğitim videolarını tamamladıktan sonra sınava giriş yapabilirsiniz. • Eğitim süresinden sonra sınav işlemleriniz gerçekleşmektedir. • Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. • Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

  Gereksinimler

  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • Kimlik Fotokobisi

  Bu Kursun Müfredatı

  Yönetici Asistanlığı; bir şirkette üst düzey yöneticilere idari destek sağlayan personellerdir. Sekreterler veya kişisel asistanlar gibi bürolarda çalışmalarını yürütmektedirler. Yönetici asistanları sadece sekreter gibi görev almamakta yöneticinin isteği doğrultusunda Pazar araştırmalarına da yardımcı olmaktadır. Önemli toplantıların planlanması gibi bir işletmenin başarısı veya karlılığı üzerinde etki edebilecek görevleri de yerine getirmektedir. Birçok açıdan Yönetici asistanı; sekreter veya idari işler görevlerine benzemektedir. Telefon görüşmeleri yapmak, iş görüşmelerinin gündemini oluşturmak, ziyaretçilerin randevularını oluşturmak, yönetime yöneticiye ait raporları incelemek gibi birçok büro görevlerini de beraberinde gerçekleştirmektedir.

  Günümüzde yöneticilerinin en çok ihtiyaç duyduğu ve talep bulunduğu departmanlardan bir tanesi de yönetici asistanlığıdır. Yönetici asistanları; denetleme ve yetiştirme memuru görevinde olup bir şirket yöneticisinin hiyerarşisinde en üst düzeyde yer almaktadır. Diğer çalışanlar ile iş birliği içerisinde bulunduğundan dolayı her departman ve birimlerle doğrudan ilişkili çalışmaktadır.


  Benzer Eğitimler

  Tüm eğitimleri inceleyin