• Etkili İletişim ve Mülakat Teknikleri

  Etkili İletişim ve Mülakat Teknikleri Eğitim Resim

  Milli Eğitim Bakanlığı
  Onaylı Sertifikalar

  Uluslararası Geçerli
  Sertifikalar

  7/24 Online Eğitim
  Erişim İmkanı

  Web, Tablet ve Cepten
  Multimedya Erişimi

  Etkili İletişim ve Mülakat Teknikleri

  Katılımcıların, etkili iletişim kurarak, amaçlarına en uygun adayları belirlemek için mülakat teknikleri konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlamak için gerekli eğitim programıdır.

  Kredi Kartına Taksit İmkânı Havale / EFT seçeneği ile taksitlendirme

  • Kitap Desteği : Var

  Eğitim Süreci

  • Kendini tanımak. Kendini açmak ve kendini doğru ifade etmek. Karşımızdakini etkin ve ilgili dinlemek. Empati kurabilmek (kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyabilmek) Hoşgörülü ve önyargısız olmak, Eleştirilere karşı açık olmak, Beden dili, göz kontağı, hitap, ses düzeyi vb. kurabilmek ve cv mülakat teknikleri

  Gereksinimler

  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • Kimlik Fotokobisi

  Bu Kursun Müfredatı

  Etkili iletişim sadece bilgi alışverişi yapmaktan ibaret değildir. Bilginin arkasındaki duygu ve niyetleri anlamakla ilgilidir. Etkin bir şekilde iletişim kurma yeteneği günümüz dünyasında temel bir beceridir. İletişim dinamik bir süreçtir ve nasıl iletişim kurduğunuz işinizde ve yaşamınızda sahip olduğunuz ilişkileri olumlu ve olumsuz etkileyebilir. Bu programda iş yaşamında kurulan iletişimin karşılıklı olarak başarı sağlanması için uygulanması gereken yöntemler anlatılması amaçlanmaktadır.

  Benzer Eğitimler

  Tüm eğitimleri inceleyin